Myślę, że Dzień Edukacji Narodowej to dobry moment na to, by chwilę pochylić się nad dokonaniami. Nie sposób wymienić wszystkich Waszych sukcesów, chciałabym wyróżnić osoby, które swoją postawą przynoszą dumę Naszemu  Przedszkolu.

           Potoczna nazwa „Dzień Nauczyciela” nie oddaje jednak całej prawdy o tym święcie. Pomija bowiem tych wszystkich, bez których edukacja nie byłaby możliwa – pracowników niepedagogicznych przedszkola, którzy ciężką pracą dokładają swoją cegiełkę do tego, by kolejne pokolenia w Naszym Przedszkolu mogły się wychowywać i rozwijać.

          Dziękuję – za Waszą wiedzę i doświadczenie, ale także za kreatywność, aktywność, zapał – bez tego edukacja byłaby bowiem tylko oschłym faktem.

         Choć pracy wciąż jest dużo, a problemy same się nie rozwiązują, to jednak pracować w takim gronie – niezależnie od wyzwań, jakie się przed nami stawia – jest dla mnie przyjemnością.

         Dziękuję wszystkim nauczycielom i pracownikom – za Waszą wiedzę i doświadczenie, ale także za aktywność i zapał – bez tego Wasza praca byłaby tylko faktem.

                                                                                                                                                          Dyrektor Przedszkola

 

 

 

 

img015

 

 

 

img016

Życzenia dla Nauczycieli i Pracowników

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *